Студентка  4 курсу факультету № 6 (навчальна група Ф6-ПСдср-16-2) – майбутній психолог Тетяна Вавренюк провела профорієнтаційний захід з вихованцями 11-х класів Олександрівського навчально-виховного комплексу  № 2 «Загальноосвітній навчальний заклад  І–ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області». Тема зустрічі – «Моя майбутня професія». Вихованцям в інтерактивній формі запропонували з’ясувати свої професійні уподобання та орієнтири. Старшокласники  активно цікавилися умовами вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ та спеціальностями, за якими навчають у виші.

Студентку до заходу підготувала доцент кафедри соціології та психології кандидат психологічних наук Яна Пономаренко.