Відбувся фінал ІІ етапу Всеукраїнського студентського турніру з судових дебатів у справах адміністративної юрисдикції, який пройшов у приміщенні Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України у м. Київ. Серед учасників заходу була й команда Харківського національного університету внутрішніх справ «Правозахисники». До її складу увійшли студенти факультету № 6 Лілія Аушева, Світлана Барвінок, Альбіна Воловод, Дар’я Дробаха, Юлія Ольховська, Владислав Соловйов, Павло Степура, Ярина Українка. Керівник команди – доцент кафедри правоохоронної діяльності та полціїстики кандидат юридичних наук Олена Юшкевич.

Команди-учасниці судових дебатів повинні були змоделювати судове засідання в адміністративних справах згідно попередньо сформульованих у конкурсних справах фабул.

У фінальній частині турніру взяли участь п’ять команд, серед яких представники Донецького національного університету імені Василя Стуса,  Національного авіаційного університету, Запорізького національного університету, Сумського державного університету та Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами виступів команда ХНУВС посіла ІІІ місце.