Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1  Юлія Загуменна разом з курсанткою 3 курсу Наталією Расторгуєвою взяли участь у Всеукраїнській  науково-практичній конференції молодих вчених «Перспективи розвитку територій: теорія і практика», яка проходила в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Конференція розпочалася з пленарного засідання під час якого Наталія Расторгуєва виступила з доповіддю на тему: «Правові обмеження функціонування державної влади». Учасники обговорити низку питань, пов’язаних з  розвитком територій, забезпеченням економічної та правової стабільності в державі, міського та регіонального розвитку у системі державного управління та місцевого самоврядування.