Курсанти факультету № 1 (група 302) разом зі старшим викладачем кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павлом Червоним відвідали «Кімнату-музей» Заслуженого професора Миколи Сергійовича Бокаріуса, який заснував Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз. Керівник кабінету-музею – завідувач сектору науково-методичної діяльності лабораторії теоретичних досліджень, редакційно-видавничої та науково-методичної діяльності  Наталія Філіпенко  розповіла про спадщину видатного вченого, життєвий шлях видатного харків’янина, просвітника та гуманіста, фундатора криміналістичного напрямку в судовій медицині.  Курсанти отримали багато цікавої інформації з історії розвитку кримінології.