Особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ вшанував пам’ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Захід відкрив проректор по службі Харківського національного університету внутрішніх справ, полковник міліції Анатолій Клочко.

З першокурсниками університету, які зараз перебувають на табірному зборі, провели зустріч голова ветеранської організації університету Сергій Кацалап та ветерани органів внутрішніх справ України. До вищого навчального закладу завітали підполковник міліції у відставці, заступник начальника відділу Управління карного розшуку ГУМВС України в Харківській області, голова ради ветеранів Управління карного розшуку ГУМВС України в Харківській області Юрій Дігалов та полковник міліції у відставці, колишній начальник відділу Управління  карного розшуку ГУМВС України в Харківській області Олександр Кравченко. Вони поділилися спогадами про колег, які героїчно віддали життя у боротьбі за мир та спокій громадян.