Працівники та курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у всеукраїнському флешмобі «Зроби фото з хусткою».

Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Українська хустка яскрава, оздоблена квітками та мережками, була невід’ємним елементом одягу, підкреслюючи його буденність чи святковість, інформувала про родинний, сімейний, матеріальний статус, виступаючи маркером соціального стану жінки. Молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Незаміжні дівчата часто вив’язувалися вінкоподібно. Й донині хустки залишаються частиною жіночого вбрання або аксесуаром до нього. Відроджуємо, поважаємо та пропагуємо українські традиції.