Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вручення спортсменам нагород, які вони завоювали у змаганнях з різних видів спорту.

У Києві пройшов Відкритий чемпіонат Київської області з таїландського боксу. За результатами змагань курсанти ХНУВС посіли наступні місця:

• І місце – курсант 4 курсу факультету № 2 Поліна Громницька (вагова категорія 48 кг);
  • ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Олексій Андрущенко (вагова категорія 60 кг);
  • ІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 Богдан Бутенко (вагова категорія 71 кг);
  • 1 місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Єгор Скурихін (вагова категорія 75 кг).

За результатами Всеукраїнського турніру з гирьового спорту, який пройшов у м. Харків, в особистому заліку у ваговій категорії 63 кг курсант 3 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва виборола ІІ місце.

У Відкритому чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму лежачи у ваговій категорії до 52 кг курсант 2 курсу факультету № 1 Карина Мітяєва посіла І місце у жимі штанги лежачі серед дівчат до19 років та встановила рекорд федерації України – 60 кг.

Призові місця вибороли курсанти університету у Кубку України «Комбат самозахист ICO»:

• І місце посів курсант 1 курсу факультету № 3 Владислав Нікіщенко, розділ К 1 (вагова категорія 55 кг);
  • ІІ місце зайняв курсант 2 курсу факультету № 2 Максим Грималяк, розділ муей-тай (вагова категорія 70 кг);
  • ІІ місце виборов курсант 3 курсу факультету № 2 Максим Половинко, розділ лоу-кік (вагова категорія 70 кг);
  • 1 місце посів курсант 3 курсу факультету № 1 Вадим Бігун (вагова категорія 60 кг).

Вручено нагороди переможцям першості університету з плавання.

Курсанту 3 курсу факультету № 1 Артему Новікову присвоєно спортивне звання майстер спорту України з панкратіону.

Перший проректор університету Сергій Бортник привітав спортсменів зі спортивними досягненнями та побажав подальших успіхів у спорті та навчанні.