З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом професора кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики доктора юридичних наук Світлани Попової відвідали Головне управління Державної фіскальної служби у Харківській області та Головне управління Державної податкової служби у Харківській області. Під час зустрічі податківці та студенти обговорили теоретичні та практичні аспекти питань реалізації та захисту прав людини, зокрема у податковій сфері. Начальник управління фінансово-бухгалтерського забезпечення ГУДПС у Харківській області Юлія Полонська наголосила на необхідності взаємодії навчальних закладів, зокрема, з державними податковими структурами з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття необхідного рівня правових знань.