На базі Сумського державного університету відбувся ІІ (регіональний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс став визначною подією в освітянському житті Сумщини. Серед його учасників – курсанти Сумської філії ХНУВС, які стали переможцями літературного турніру, що проводився в університеті.

Завдання фінального етапу побудовано таким чином, щоб учасники мали можливість розкрити власний творчий потенціал, показати, що Шевченкове слово актуальне та визначає україноцентричне бачення нашої культури та історії, мови й літератури.

Глибокі знання, якісна підготовка, високий патріотизм курсантської молоді Сумської філії ХНУВС дали чудовий результат – Єва Тесленко, Анастасія Даниленко та Валентин Даньков вийшли у фінал і будуть боротися за перемогу в останньому, ІІІ етапі конкурсу.

Сумська філія ХНУВС