Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 кандидат психологічних наук Вікторія Доценко провела семінар у м. Краcноград Харківської області для працівників правоохоронних структур  Харківської області – територіальних підрозділів ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції, груп швидкого реагування поліції, слідчих та працівників служб у справах дітей. Тема семінару – «Профілактика та протидія домашньому насильству: психологічні аспекти для професіоналів»

Захід проводився у рамках впровадження «Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку, протидії злочинності на території Харківської області на 2018–2019 роки», а саме частини «Стратегічних напрямів забезпечення публічного порядку і безпеки на території Харківської області на 2018–2019 роки», яка здійснюється Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.