Старшим викладачем кафедри іноземних мов факультету № 1 Любов’ю Русановою та викладачем цієї ж кафедри Ганною Бабак за участі старших групи реагування поліції охорони Дмитра Галагана та Михайла Салащенка було проведено бінарне заняття з курсантами групи 301 факультету № 1 з навчальної дисципліни «Іноземна мова». Тема заняття – «В поліцейській дільниці».

Під час розмови було порушено такі питання, як повноваження слідчого та оперативного працівника поліції, особливості їх роботи, а також права та обов’язки затриманих осіб. Особливу увагу було приділено якості роботи слідчого, на яку впливає ускладнена процедура досудового розслідування окремих видів злочинів, оскільки злочинність набуває дедалі більш вираженого професійного, організованого й групового характеру. З’явилися й нові види злочинів, розслідування яких потребує від сучасного правоохоронця досконалих спеціальних знань та досвіду практичної роботи.