В університеті розпочалася екзаменаційна сесія. Свій перший у виші іспит з історії та культури України здавали першокурсники групи ПСдср-19-1 факультету № 6. Звичайно, що були деякі хвилювання та побоювання, адже екзаменатором був досвідчений та вимогливий викладач – завідувач кафедри, професор Володимир Греченко. Проте для тих, хто ретельно працював упродовж семестру, відвідував цікаві лекції професора, писав реферати, регулярно відповідав на семінарах – іспит виявився не важким, а цілком успішним. Уся група здала свій перший іспит без незадовільних оцінок. Більше того, п’ятеро  з групи отримали відмінні оцінки: Ангеліна Величко, Анна Гавриш, Олександра Джемела, Марія Кулікова, Діана Меланич. Слід відзначити, що одна з відмінниць – Марія Кулікова ще до цього була переможницею університетського конкурсу «Чи заєш ти історію ХНУВС?», присвяченого 25-річчю університету і тут знову підтвердила свій високий рівень. Староста групи – Олександра Джемела набрала найбільшу кількість балів з цієї дисципліни – 96 серед усіх студентів 1 курсу, що навчаються за спеціальністю «Психологія».