Для ліцеїстів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України викладачами кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Юлією Самойловою та Зоряною Мохоньок за участі студентів 3 курсу Карини Дворядкіної та Єлізавети Кулібаби проведено правову інтелектуальну гру. Мета вікторини – розширити правовий словниковий запас учнів, розвинути їх уміння критично мислити та навчити застосовувати на практиці отримані на уроках правознавства знання, а також підвищити інтерес учнів до правової науки. Цікаві завдання й запитання викликали жвавий інтерес та обговорення серед учасників вікторини. Ліцеїстів також ознайомили з особливостями вступу до Сумської філії ХНУВС та процесом навчання в освітньому закладі. На всі запитання ліцеїсти отримали вичерпні відповіді.

Сумська філія ХНУВС