"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Представники факультету № 6 (права та масових комунікацій) Харківського національного університету внутрішніх справ Михайло Щербаковський, Андрій Сидоренко, Євгеній Руднєв, Олександр Шульгін, Дар’я Балаш, Ольга Савостіна, Тетяна Хворост та Ольга Лактіонова відвідали навчальні заклади у м. Дружківка Донецької області. Серед них – Дружківські ЗОШ І–ІІІ ступенів №№ 1, 6, 7, 9, 12, 14, 17, а також Дружківська гімназія «Інтелект», Дружківський технікум ДДМА та Дружківський житлово-комунальний коледж ДНАБА.

Зустріч проходила зі школярами 10–11 класів та студентами – майбутніми випускникам. Їм розповіли про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання в університеті, надали інформативні матеріали, роз’яснили правила вступу до університету, ознайомили зі структурою вишу, перевагами навчання. Наголосили, що в університеті діє військова кафедра, для студентів з інших міст є гуртожиток. Представники університету продемонстрували як працює експерт-криміналіст, розповіли про правила поведінки в екстремальних умовах та запросили відвідати університет з ознайомчою екскурсією.

Відбулася зустріч і з начальником відділу освіти Дружківської міської ради Світланою Лазебник щодо співпраці з університетом.

ВЗГ ХНУВС