"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ отримала в дарунок нові видання навчальної літератури від доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 кандидата юридичних наук Олексія Шуміла.

Одне з них – навчальний посібник авторів О. Шуміло та Н. Ю. Кравчук «Роль неурядових організацій у становленні та розвитку правозахисного руху». Видання підготовлено в рамках реалізації і за підтримки Програми Європейського Союзу «European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldovа. Посібник представлений двома мовами: українською та румунською. Він призначений для студентів, які навчаються за спеціальністью 081 «Право» і вивчають правові питання, пов’язані з правами людини, розвитком правозахисного руху та правозахисним активізмом.

Бібліотека університету запрошує ознайомитися з літературою всіх, то стежить за тенденціями розвитку правоохоронної сфери.

ВЗГ ХНУВС