Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ отримала в дарунок нові видання навчальної літератури від доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 кандидата юридичних наук Олексія Шуміла.

Одне з них – навчальний посібник авторів О. Шуміло та Н. Ю. Кравчук «Роль неурядових організацій у становленні та розвитку правозахисного руху». Видання підготовлено в рамках реалізації і за підтримки Програми Європейського Союзу «European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldovа. Посібник представлений двома мовами: українською та румунською. Він призначений для студентів, які навчаються за спеціальністью 081 «Право» і вивчають правові питання, пов’язані з правами людини, розвитком правозахисного руху та правозахисним активізмом.

Бібліотека університету запрошує ознайомитися з літературою всіх, то стежить за тенденціями розвитку правоохоронної сфери.