На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Забезпечення податкової безпеки держави: економіко-правові, організаційні та культурні аспекти», організований завідувачем кафедри соціально-економічних дисциплін Оленою Лук’янихіною, доцентом кафедри Людмилою Парфентій, студентами та курсантами – членами наукового гуртка «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

Учасниками круглого столу були обговорені теми, актуальні для нашої держави на сьогоднішній день, а саме: «Податкова безпека держави: основні загрози та сучасний рівень в Україні» (Карина Драновська, студентка 1 курсу), «Тіньова зайнятість як загроза сталому розвитку економіки України» (Аліна Ковтуненко, студентка 1 курсу), «Фрілансерська діяльність в Україні: переваги та ризики» (Карина Губська, Анна Заєць − студентки 1 курсу). До виступу студентів підготувала науковий керівник кандидат економічних наук Людмила Парфентій. Доповіді були цікавими та пізнавальними, викликали жваве обговорення учасників заходу – студентів 1–3 курсів, курсантів 1 курсу та викладачів кафедри соціально-економічних дисциплін.

Учасники круглого столу зазначили, що податкова безпека є основою економічної безпеки держави, оскільки без протидії податковим ризикам і загрозам, які впливають на фінансовий стан суб’єктів підприємництва, стає неможливим досягнення фінансової стабільності, а значить і якісного розвитку національної економіки.

Сумська філія ХНУВС