Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Дуравкіною проведено профорієнтаційні бесіди з учнями 11-х класів Ворожбянського та Будильського навчально-виховних комплексів на тему «Сумська філія ХНУВС: умови навчання та вступу».  Під час спілкування лектор надала вичерпну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу та особливостей навчання, про можливості, які отримують студенти та курсанти під час навчання, щодо реалізації своїх здібностейі у науковій та громадській роботі, у спорті та культурно-масовому житті. Старшокласники переглянули кілька відеофільмів про діяльність Сумської філії та отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання.

Сумська філія ХНУВС