Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Дуравкіною проведено лекцію-бесіду для учнів 11 ЛГ класу Сумської спеціалізованої школи імені О. Бутка на тему «Трудові права неповнолітніх».

Учасники заходу обговорили особливості праці неповнолітніх щодо тривалості робочого часу, форми трудового договору, отримання відпустки та умов звільнення неповнолітніх осіб. Учнів також цікавили питання, пов’язані з працею неповнолітніх у вечірній час після навчання. Особливу увагу лектор звернула на гарантії, встановлені для неповнолітніх трудовим законодавством.

Лекція пройшла у формі бесіди, школярі отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання.

Сумська філія ХНУВС