"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов новорічний турнір з футзалу, в якому взяли участь гравці ФК «Універ-Динамо». Футболісти поділилися на чотири команди та визначилися з назвами. Зустріч пройшла у дружній та святковій атмосфері. Цього разу головним було не кількість забитих голів у ворота, а гарний настрій, дружня підтримка та чуття єдності – усе, за що поціновувачі гри у футбол люблять і поважають цей вид спорту. 

Напевне, такий турнір став найкращим завершенням футбольного року для команди «Універ-Динамо» – року перемог і професійного зростання. Захід став майже сімейним, адже футболісти прийшли з родинами, друзями, дітьми. Перші отримали чудові, позитивні емоції, а діти – подарунки та солодощі від Діда Мороза. Не обійшов своєю увагу головний зимовий персонаж і учасників матчу. І хоча він був товариським, кожній команді під ялинку Дід Мороз також приготував призи. Призи вручили ректор університету 2012-2015 рр. Сергій Гусаров та перший проректор університету Сергій Бортник. Вони побажали усім хорошого настрою та нових перемог.

ВЗГ ХНУВС