У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов новорічний турнір з футзалу, в якому взяли участь гравці ФК «Універ-Динамо». Футболісти поділилися на чотири команди та визначилися з назвами. Зустріч пройшла у дружній та святковій атмосфері. Цього разу головним було не кількість забитих голів у ворота, а гарний настрій, дружня підтримка та чуття єдності – усе, за що поціновувачі гри у футбол люблять і поважають цей вид спорту.

Напевне, такий турнір став найкращим завершенням футбольного року для команди «Універ-Динамо» – року перемог і професійного зростання. Захід став майже сімейним, адже футболісти прийшли з родинами, друзями, дітьми. Перші отримали чудові, позитивні емоції, а діти – подарунки та солодощі від Діда Мороза. Не обійшов своєю увагу головний зимовий персонаж і учасників матчу. І хоча він був товариським, кожній команді під ялинку Дід Мороз також приготував призи. Призи вручили ректор університету 2012-2015 рр. Сергій Гусаров та перший проректор університету Сергій Бортник. Вони побажали усім хорошого настрою та нових перемог.