На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитра Швеця надійшов лист-подяка від Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма». Директор обласного центру Галина Сіроштан висловлює вдячність за плідну співпрацю.
«Це партнерство найцінніший скарб, бо воно рятує життя людей, людей, які вже давно втратили надію, у тому числі і дітей. Низький Вам уклін за це! Хай доля буде прихильною і до Вас! А наступаючий Новий рік стане щедрим та успішним, подарує радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень у професійній діяльності, принесе добробут! Нехай Світле Свято Різдва Христова зігріє Вашу душу, серце наповнить коханням, тіло - міцним здоров'ям, домівку – достатком, родину – затишком та благополуччям!
Сподіваюсь на підтримку дружніх стосунків з Вами і у наступному році. Давайте й надалі робити добрі справи разом!», – йдеться у листі.