Університетська бібліотека презентує науковій спільноті університету навчальні та методичні видання, подаровані й розроблені Департаментом превентивної діяльності Національної поліції України та працівниками науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом Костянтина Бугайчука.

Цього разу Костянтин Леонідович передав бібліотеці три видання – «Посібник для підвищення кваліфікації працівників органів та підрозділів Національної поліції України», розроблений Головним управлінням Національної поліції в Харківській області та науковцями університету, та два видання, що стосуються протидії домашньому насильству органами Національної поліції. В них розглянуто правові та організаційні основи діяльності мобільних груп реагування на факти вчинення домашнього насильства.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новими надходженнями.