Настановна сесія для студентів першого курсу, зарахованих за заочною формою навчання на факультет права, економіки, психології та інформаційних технологій навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання, буде проведена в період з 2 по 6 вересня 2015 року. Під час сесії передбачається проведення настановних лекцій, надання завдань для виконання самостійних робіт, укладення договорів про надання платних освітніх послуг та оплата за перший семестр навчального року. Звертаємо увагу студентів, що оплату за навчання можна провести до укладення договору за наступними банківськими реквізитами:

Отримувач:

р/р 31255201105066 в Головному управлінні Державної казначейської служби в Харківській обл., МФО 851011, код у ЄДРПОУ 08571096

призначення платежу: за навчання студента П.І.Б., спеціальність___________