Слухачі магістратури 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ проходять стажування на посаді слідчого в територіальних підрозділах Національної поліції в різних містах України. Вони також відвідують школи, ліцеї, проводять зустрічі зі школярами випускних класів та розповідають їм про університет і свою майбутню професію поліцейського. Андрій Терещенко, Анна Циркулєнко та Тетяна Дарвай побували у загальноосвітніх школах міста Конотоп Сумської області, у Сєвєродонецьку Луганської області, смт. Вигодське Долинського району Івано-Франківської області. Слухачі магістратури розповіли про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про умови вступу до поліцейського вишу, подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Юнаки та дівчата поділилися зі старшокласниками власним досвідом, отриманим під час вступу до вишу, навчання у ньому, проходження практики та стажування на посаді слідчого. Школярі ставили багато запитань, а також отримали інформативні матеріали, з яких можна більше дізнатися про університет.