Працівниками науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку інформаційних технологій Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом начальника лабораторії Вадима Коршенка бібліотеці університету передано навчальний наочний посібник «Електроніка та схемотехніка» та методичні видання за 2019 рік, розроблені працівниками лабораторії. Серед них: «Застосування органами та підрозділами поліції технічних приладів і технічних засобів фото- і кінозйомки, відеозапису. Аналіз закордонного досвіду», «Особливості розслідування злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів чи психотропних речовин», «Методичні рекомендації для ювенальної превенції з питань запобігання та профілактики небезпечних розваг дітей, пов’язаних із використанням мережі Інтернет» та інші.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новими науково-методичними виданнями.