Напередодні державного свята Дня Соборності України (22 січня) у бібліотеці відбувся урок пам’яті «Соборність – об’єднання за духовним принципом».

На зустрічі представник кафедри теорії та історії держави і права Станіслав Іванов та першокурсники факультету № 2 обговорювали події 1919 року, коли Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка об’єдналися в одну державу. Молодь вшанувала творців Акту Злуки, які боролися за об’єднання усіх національно-демократичних сил України.

Наприкінці зустрічі присутні ознайомилися з книжково-ілюстративною експозицією «Лише одна на світі Україна», яка проводить сторінками видань від минулого країни до сьогодення та розкриває ідею єдності нашої держави, як одну із заповітніших мрій українців протягом багатьох сторіч.