"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Здобувач вищої освіти (група Ф-6-ПЗ-дср-19-1) Ірина Гаращенко відвідала загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 24 міста Мелітополя для проведення профорієнтаційної роботи.

Під час зустрічі з учнями випускних класів Ірина розповіла про університет, його факультети, про особливості умов вступу до вишу, про переваги навчання, про можливості та перспективи подальшого професійного росту.

Докладно Ірина розповіла про факультет № 6, який є багатопрофільним структурним підрозділом університету, і де навчаються студенти на денній та заочній формах навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Студенти проживають у сучасному гуртожитку, обладнаному усією необхідною технікою для комфортного проживання, і розташованому на території навчальної бази вишу. В університеті проводиться багато культурно-масових заходів. Свої творчі таланти юнаки та дівчата можуть реалізувати, займаючись у гуртках художньої самодіяльності. Багато уваги в університеті приділяється спорту – працюють численні секції, є хороша спортивна база. У вільний від занять час молодь відвідує виставки, музеї, театри, знайомиться з Харковом.

Школярі із зацікавленістю прослухали інформацію та отримали інформативні  матеріали, де міститься корисна інформація про заклад вищої освіти.

Здобувача вищої освіти до заходу підготувала доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 кандидат юридичних наук Ірина Василько.

ВЗГ ХНУВС