"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Доцентом кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Миколою Голубом спільно з працівником підрозділу Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Харківській області майором поліції Сергієм Головіним для студентів факультету № 6 проведено лекційне бінарне заняття за темою «Організація роботи Національної поліції з попередження та протидії випадкам домашнього насильства».

Сергій Головін розповів про створення підрозділів Національної поліції, до складу яких входять працівники служби превенції, а також патрульні поліцейські. Головне завдання цих підрозділів – оперативне реагування на випадки домашнього насильства. Поліцейські, які входять до складу цих груп, можуть надати медичну, правову та психологічну допомогу постраждалим. Ці співробітники пройшли відповідну підготовку з протидії та реагування на факти вчинення домашнього насильства. Такі мобільні групи швидкого реагування створені в Управлінні превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Харківській області і функціонують в Київському, Слобідському та Немишлянському відділах поліції вересня 2019 року.

Аналіз роботи  мобільних груп швидкого реагування на випадки домашнього насильства дає змогу зробити висновок про доцільність створення таких підрозділів в усіх районних  відділах поліції.

Бінарні заняття із залученням практичних працівників підвищують актуальність теми лекції, роблять їх більш цікавими та пізнавальними.

ВЗГ ХНУВС