"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Відбулися урочисті заходи з нагоди приведення до Присяги працівника поліції випускників курсів первинної професійної підготовки інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони пройшли навчання за спеціалізаціями: «кримінальна поліція (оперуповноважений)», «поліція особливого призначення» та «органи досудового розслідування».

Випускників привітав ректор університету полковник поліції Дмитро Швець і зазначив, що кожний випускник показав високий рівень знань і, склавши Присягу, служитиме  в одному з підрозділів Національної поліції України, побажав успіхів у роботі, кар’єрного зростання та завжди дотримуватися Закону.

Складаючи Присягу, випускники, обіцяли вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки. Поліцейські жетони випускникам вручили ректор університету Дмитро Швець, перший проректор Сергій Бортник, проректор Анатолій Клочко.

З початку свого створення університет підготував понад 50 тисяч висококваліфікованих кадрів для правоохоронних органів, і сьогодні випускники вишу не лише захищають права та свободи громадян України, але й разом з іншими захисниками своєї землі виборюють територіальну цілісність і єдність нашої держави. Пам'ять героїв, які віддали свої життя за вільну, незалежну Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблим правоохоронцям.

За традицією було відзначено науково-педагогічного працівника університету, визнаного найкращим за результатами опитування серед слухачів курсів. Вимпел за професіоналізм, науковий та творчий підхід до викладання, об’єктивність і принциповість Дмитро Володимирович вручив викладачу інституту післядипломної освіти Сергію Крутьку. Весь особовий склад проголосив гасло інституту післядипломної освіти – «Прагнути! Досягати!».

Від імені випускників до присутніх звернувся старший сержант поліції Павло Заєць, який подякував керівництву та колективу вишу за знання та досвід, отриманий під час навчання й запевнив, що випускники гідно виконуватимуть свої службові обов’язки, захищаючи права та свободи громадян. 

Завершились урочистості музичним вітанням від учасників художньої самодіяльності університету.

ВЗГ ХНУВС