"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов День відкритих дверей. Коледж відвідали учні 9–11 класів Полтавської та Кропивницької областей, їх батьки, вчителі. Відвідувачів ознайомили з правилами вступу до коледжу в 2020 році, з переліком спеціальностей, особливостями й перевагами навчання на кожній з них, надали інформацію про підготовчі курси для учнів 9-х класів та підготовку до ЗНО для учнів 11-х класів.

Для відвідувачів провели екскурсію, ознайомили з матеріально-технічною базою закладу освіти. Школярі побували на аеродромі «Велика Кохнівка», в ангарі, тренажерному центрі, льотному загоні, навчальних аудиторіях, ознайомилися з музеєм коледжу, бібліотекою.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС