У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов День відкритих дверей. Коледж відвідали учні 9–11 класів Полтавської та Кропивницької областей, їх батьки, вчителі. Відвідувачів ознайомили з правилами вступу до коледжу в 2020 році, з переліком спеціальностей, особливостями й перевагами навчання на кожній з них, надали інформацію про підготовчі курси для учнів 9-х класів та підготовку до ЗНО для учнів 11-х класів.

Для відвідувачів провели екскурсію, ознайомили з матеріально-технічною базою закладу освіти. Школярі побували на аеродромі «Велика Кохнівка», в ангарі, тренажерному центрі, льотному загоні, навчальних аудиторіях, ознайомилися з музеєм коледжу, бібліотекою.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС