У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся науковий семінар на тему «Безпека польотів» для педагогічного складу та працівників аеродрому. Семінар провів кандидат технічних наук, професор Михайло Давиденко. У своєму виступі Михайло Федорович зосередив увагу на безпеці польотів, ризиках та частоті ймовірних аварій (на прикладі останніх подій авіакатастрофи Boeing 737 під Тегераном) та вимогах щодо якості підготовки пілотів у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС.

Михайло Федорович наголосив, що спеціальності льотно-технічної підготовки є престижними й актуальними та надав рекомендації щодо покращення якості підготовки пілотів, формування у них функціональної надійності та емоційної стійкості.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС