Старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковник поліції Віталій Романюк та слідчий СВ Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області капітан поліції Лариса Рухадзе для підвищення рівня знань курсантів та набуття ними практичних навичок провели бінарне заняття з дисципліни «Прийняття рішень у кримінальному провадженні» за темою «Особливості прийняття рішень у кримінальних провадженнях щодо неповнолітніх». Під час зустрічі обговорювалися питання, пов’язані з особливостями проведення досудового слідства у кримінальному провадженні щодо неповнолітніх, та було окреслено шляхи їх подолання. Представник практичного підрозділу поділився власним досвідом слідчої діяльності та відповів на усі запитання курсантів.