Т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи університету Володимир Чумак, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи університету Олександр Хань та голова курсантсько-студентського самоврядування капрал поліції Олексій Барбашов провели профорієнтаційну зустріч зі школярами Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 167. Вони розповіли про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті, про переваги навчання та працевлаштування після закінчення закладу вищої освіти. Також учням було надано інформативні матеріали та роз’яснено умови вступу до ХНУВС. Школярам  розповіли про пріоритети, яких університет дотримується у своїй діяльності, про матеріально-технічну базу та науковий потенціал колективу вишу.