Курсанти 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ проходять навчальну практику  на посаді слідчого в територіальних підрозділах Національної поліції в різних містах України. Вони також відвідують школи, ліцеї, проводять зустрічі зі школярами випускних класів та розповідають їм про університет і свою майбутню професію поліцейського.

Тетяна Усенко, Михайло Федоров, Тетяна Ковтун, Яна Міркевич, Олександра Самойлова, Максим Тютюнов, Анастасія Корольова, Катерина Полелюк, Діана Степанченко, Іван Резников, Ілона Аркуша, Олександр Дудник, Ольга Гевель, Володимир Погребняк, Юлія Дяченко, Дар`я Рабічева, Максим Галас, Вікторія Москаленко, Ольга Дем`яненко, Анастасія Величко та інші побували у загальноосвітніх школах м. Хмельницьк; м. Борзни Чернігівської області; м. Суми, м. Глухів, с. Сад Сумського району Сумської області; м. Долинська, смт. Петрокорбівка Новгородківського району Кіровоградської області; м. Камінь-Каширський, м. Ковель, с. Старі Кошари Ковельського району, смт. Маневичі Маневицького району Волинської області; м. Кременчук, с. Селещина Машівського району Полтавської області; м. Гуляйполе Гуляйпольського району Запорізької області; м. Новоукраїнка, м. Вільшанськ, с. Ізмайлівка Олександрійського району Кіровоградської області; м. Слов‘янськ , м. Краматорськ Донецької області; м. Старобільськ, с. Бариниківка Біловодського району Луганської області, смт. Золочів Золочівського району Харківської області.

Курсанти розповіли про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про умови вступу до поліцейського вишу, подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Школярі отримали інформативні матеріали, з яких можна більше дізнатися про університет.