В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися навчання слухачів на курсах короткострокового підвищення кваліфікації за напрямами «Карний розшук», «Реагування патрульної поліції», довгострокового підвищення кваліфікації за напрямом «Патрульна поліція» та спеціалізації. За цим видом післядипломної освіти розпочали заняття щодо розслідування окремих категорій кримінальних проступків у формі дізнання поліції працівники підрозділів превентивної діяльності Національної поліції. 110 працівників Національної поліції протягом трьох та дванадцяти навчальних днів пройдуть відповідні програми підвищення кваліфікації.

Зі слухачами курсів зустрівся ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, який націлив слухачів на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.