Завдяки користувачам чат-боту «СтопНаркотик» (@StopDrugBot) адміністрація месенджеру Telegram встановила позначку «Шахрайство» (Scam) та відповідне попередження Telegram-боту @OschadBankkBot, що був створений кібершахраями для незаконного отримання даних платіжних карток та подальшого заволодіння коштами клієнтів банку.

Нещодавно до факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ звернулися представники державного банку «Ощадбанк» з проханням допомогти припинити роботу боту для месенджера Telegram @OschadBankkBot, що працював тривалий час.

Авторським колективом чат-боту «СтопНаркотик» було вивчено можливість надання такої допомоги та прийнято рішення провести День протидії кібершахраям у чат-боті «СтопНаркотик».

Користувачам запропонували надіслати скарги на вищезазначений шахрайський чат-бот, що вони й зробили.