Кожного дня календар сповіщає, що в цей день відзначається те або інше свято. На 5 лютого припадає кілька цікавих свят: Міжнародний день скаутів, День ерудита, Всесвітній день «Нутелли». Та для суто філологічної кафедри українознавства факультету № 2 цей день, насамперед, пов'язаний із Всесвітнім днем читання вголос. Викладачі кафедри залюбки долучилися до учасників акції, присвяченої цьому дню.

Для читання вголос було обрано збірку відомої сучасної української письменниці Дзвінки Торохтушко (Любові Бурак) «Питровна». За годину з лишком «проковтнули» найцікавіші новели книги. Яка ж то втіха та насолода – зустріч зі справжнім художнім текстом!

Результат: сльози і сміх слухачів, море запитань: «І я хочу, де взяли?» та щира вдячність за промінчики радості й добра, подаровані письменницею.