Керівник Центру Українсько-Польського Розвитку Микола Пахнін та провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва Станіслав Осятинський  зустрілися з Генеральним Консулом Генерального консульства Республіка Польща в Харкові паном Янушем Яблонським.

Під час зустрічі Микола Пахнін розповів про старт нового проєкту – комунікативної платформи «МІСТ-MOST», який розпочав свою роботу в університеті,та запропонував пану Яблонському взяти в ньому участь.

Януш Яблонський відзначив важливість проєкту, особливо в контексті євроінтеграційних прагнень України, пристав на пропозицію та пообіцяв ознайомити колектив університету – науково-педагогічних працівників, курсантів та студентів – з устроєм державної влади, органів місцевого самоврядування, а також взаємодією цих структур з правоохоронними органами Республіки Польща.

Під час робочої зустрічі були обговорені також поточні питання та окреслено план співпраці на найближчий час.