В Юридичній клініці Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов черговий прийом громадян. Консультували відвідувачів студенти факультету № 6 та курсанти факультету № 1 під керівництвом доцента кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елли Вакулович. Громадяни звернулися з питаннями щодо порядку отримання спадщини, виплати боргу по оплаті комунальних послуг, притягнення особи до адміністративної відповідальності тощо.

Після прийому, отримані від громадян питання, були обговорені та розподілені між консультантами для підготовки вмотивованої відповіді. Під час спільного обговорення отриманої від громадян інформації, консультанти визначилися з обсягом необхідних для застосування нормативних актів. Надання консультацій – одна з форм надання правової допомоги громадянам в Юридичній клініці ХНУВС. Планується проведення виїзних прийомів.