Завершився І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проходив у два тури. Понад 70 курсантів і студентів Харківського національного університету внутрішніх справ узяли участь у 1-му турі конкурсу, який пройшов у формі вікторини на знання фактів біографії та творчості Кобзаря. До 2-го туру пройшли 25 курсантів і студентів. Учасники конкурсу писали твори за темами, пов’язаними з місцем і значенням особистості Тараса Шевченка в українській історії та культурі.

За рішенням журі переможцями І етапу конкурсу були визнані: Олена Зельчан – курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, яка посіла 1-е місце; Кристина Глущенко – курсант навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції на 2-му місці, а 3-тє місце поділили між собою Юлія Митрофанова – студентка факультету права та масових комунікацій і Катерина Мороз – курсант факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей.

Переможці візьмуть участь у ІІ обласному етапі конкурсу.