У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ уперше пройшов конкурс таланту та мужності «Містер Сумської філії», присвячений 25-й річниці з дня створення філії. Захід був організований Студентським парламентом Сумської філії за підтримки виховного відділу, студентсько-курсантського самоврядування, студентського клубу та ін.

У конкурсі взяли участь талановиті та харизматичні хлопці, які навчаються на 1 курсі – студенти Річард Петренко, Дмитро Гнатенко, Богдан Остапенко та курсант Валентин Даньков. Хлопці змагалися за титул «Містер Сумської філії» у трьох конкурсах: «Відеовізитка», «Інтелектуальний» та «Мій талант».

Виступ конкурсантів оцінювало журі у складі заступників директора Сумської філії Катерини Науменко та Світлани Ващенко, завідувача відділенням кадрового забезпечення Ірини Пуріги, провідних фахівців Ганни Мітітєл та Цвітани Баранової та Аріни Столбцової – представниці від спонсорів.

Конкурсна програма була насичена цікавими та яскравими концертними номерами у виконанні творчої молоді студентського клубу – Валентини Сіліверст, Марини Гайдар, Єлизавети Кулібаби, Анни Березової, Анастасії Лебідь, Вікторії Карпенко.

Ведучими конкурсу стали доцент кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна та голова студентського парламенту Ярослав Рокіта.

За підсумками оцінок журі кожен із хлопців був удостоєний номінації:

«Містер оригінальність» – Дмитро Гнатенко, «Містер талант» – Річард Петренко, «Містер галантність» – Богдан Остапенко, «Містер мужність» – Валентин Даньков.

Володарем найголовнішого титулу «Містер Сумської філії» та номінації «Містер глядацьких симпатій» став курсант Валентин Даньков. Номінацію «Віце-Містер» отримав Богдан Остапенко.

Сумська філія ХНУВС