Розпочався захист матеріалів проходження практики слухачами магістратури університету. Першими знання та вміння, отримані в практичних підрозділах органів досудового розслідування на посаді слідчого, захищали слухачі магістратури навчальної групи Ф-1-201м. Захід проходив у формі квесту, під час якого поліцейські, відповідно до отриманих фабул, вирішували різні завдання. Отримані результати дали можливість членам комісії перевірити як теоретичні знання, так і практичні навички щодо прийняття процесуальних рішень та вміння орієнтуватися в екстремальних слідчих ситуаціях.

Захист приймали підполковник поліції ОлегХарченко – старший слідчий в особливо важливих справах – криміналіст відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи СУ ГУНП в Харківській області, майор поліції Світлана Мотузова – старший слідчий в особливо важливих справах відділу розслідування злочинів загально-кримінальної спрямованості СУ ГУНП в Харківській області, а також завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Олексій Литвинов та завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Олександр Юхно.