В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали навчання слухачі спеціалізації працівників підрозділів превентивної діяльності Національної поліції з розслідування окремих категорій кримінальних проступків у формі дізнання поліції (26 співробітників), довгострокового підвищення кваліфікації за напрямом «Патрульна поліція» (26 співробітників) та короткострокового підвищення кваліфікації за напрямами «Реагування патрульної поліції» (25 співробітників), «Карний розшук» (28 співробітників). Протягом 2, 3 та 14 навчальних днів вони пройдуть відповідну програму підвищення кваліфікації.

Зі слухачами підвищення кваліфікації зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник, який зазначив, що у виші створені необхідні умови для якісного навчання, а також наголосив на дотриманні слухачами службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.