Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидат філологічних наук Наталія Кобилко відвідала авторський проект сучасної поетеси «Мистецькі вівторки з Марко Терен», де прослухала лекцію літературознавиці, співробітниці Харківського літературного музею Марини Куценко про митців Розстріляного відродження, їхню трагічну долю. Протягом вечора звучала громадянська та любовна лірика Павла Тичини, Володимира Сосюри, Михайля Семенка, Олекси Слісаренка, Валер’яна Поліщука, Раїси Троянкер і Миколи Хвильового. Лекторка продемонструвала несподівані та епатажні творіння футуристів та авангардистів, вірші, в яких розкрито тему внутрішньої роздвоєності людини «перехідного» часу, жанрове розмаїття від поезії до роману. Значну увагу було приділено харківському періоду в житті митців. Загалом, такі мистецькі проекти дають можливість почерпнути нове, обмінятися думками щодо розвитку літератури, зміни тем, сюжетів, їх інтерпретації на сучасному етапі.