Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ –Анатолій Єгіазарян, курсант факультету № 1 та Катерина Шакалова, курсантка факультету № 3 – взяли участь у чемпіонаті Європи з греплінгу, який проходив у м. Рим (Італія). У змаганнях виступали спортсмени з понад 26 країн Європи.

Катерина Шакалова виступала в розділах гі та ноу-гі у вазі до 64 кг й посіла два перших місця, виборовши для України першу ліцензію на участь у Всесвітніх іграх єдиноборств.

Анатолій Єгіазарян боровся у ваговій категорії до 66 кілограмів у розділі гі та ноу-гі. У перший день змагань він провів один поєдинок зі спортсменом з Румунії (тогорічним чемпіоном Європи) та програв з рахунком 4:7, наступного дня він провів три поєдинки в розділі гі.

У заліку країн на континентальній першості з греплінгу 2020 року Україна посіла підсумкове третє командне місце.

Вітаємо Катерину з перемогою та бажаємо нових медалей на Всесвітніх іграх єдиноборств!