250 представників постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх справ у складі приданих сил Харківського гарнізону поліції залучені до охорони публічної безпеки та порядку під час футбольного матчу між командами «Шахтар» (Україна, Донецьк) – «Бенфіка» (Португалія, Лісабон).

Для надання допомоги іноземним громадянам 22 курсанта та слухача магістратури університету будуть працювати перекладачами. Вони нестимуть службу у відділах поліції, черговій частині ГУНП в Харківській області, службі «102», аеропорту та на стадіоні «Металіст».

Перед початком матчу з особовим складом вишу провів інструктаж перший проректор університету Сергій Бортник. Він наголосив на необхідності якісного несення служби, дотриманні законності, правил безпеки, а також ввічливого ставлення до громадян.