У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти, уперше прийнятих на службу до Національної поліції. Вони навчалися за спеціалізацією «спеціальна поліція» (поліцейські підрозділи забезпечення). Цього ж дня випускники склали Присягу працівника поліції.

З урочистою подією слухачів курсів привітали проректори університету Михайло Бурдін та Анатолій Клочко, які побажали наснаги, успіхів у службі та вручили жетони поліцейських.

Випускники подякували колективу університету за знання та досвід, отримані під час навчання й запевнили, що будуть гідно нести службу в лавах Національної поліції, захищаючи права та свободи громадян.