Відбулося засідання наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6. У роботі гуртка взяли участь його керівник – доцент кафедри кандидат філологічних наук Михайло Овчинников та студенти 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Право».

Під час засідання на тему «Актуальні проблеми культури усного фахового спілкування» учасники гуртка ознайомилися з особливостями гендерних аспектів спілкування, з'ясували функції невербальних засобів у професійній комунікації, уточнили форми  організації та проведення дискусії як різновиду суперечки. Також була проведена координаційна робота щодо написання наукових робіт.

Керівник гуртка Михайло Овчинников привітав студентів з нагоди Міжнародного дня рідної мови, який світ відзначає щороку 21 лютого, та побажав успіхів в оволодінні знаннями.