21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшло декілька заходів, присвячених цій події.

Старша викладачка кафедри українознавства факультету 2 Наталія Єльнікова провела відео лекцію для курсантсько-студенської молоді ХНУВС. Лекторка зупинилась на історії виникнення свята. Оскільки всі народи світу цього дня будуть особливо монолітні, демонструватимуть красу саме своєї мови, розповідатимуть про те, що саме їхня мова – найдавніша, найсильніша й наймилозвучніша, було закцентовано увагу слухачів на знакових подіях з історії української мови та основних факторах, що вплинули на її  формування.

Мова є маркером ідентичності, одним із дуже важливих. І мова живе доти й стільки, доки і оскільки нею говорять. Якщо мовою не говорять, вона завмирає. Ми говоримо українською для того, щоб наша мова жила, ширилася, розвивалася й мала майбутнє.