У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася «Олімпіада з правознавства» для майбутніх випускників – учнів 10–11 класів. Виявили бажання взяти участь у заході, перевірити свої знання та рівень підготовки приїхали школярі з Харкова та Харківської області.

Від імені ректора учасників олімпіади привітали проректори університету Михайло Бурдін, Леонід Могілевський, декан факультету Оксана Брусакова. Вони побажали успіхів та творчого підходу у вирішенні завдань олімпіади, а після завершення конкурсу запросили школярів, їх батьків та вчителів ознайомитися з навчальною базою вишу.

Поки журі перевіряло конкурсні роботи, учасники олімпіади оглянули територію університету, навчальні та спеціалізовані аудиторії факультету № 6, який виступив організатором олімпіади, отримали інформативні матеріали про виш з актуальною для майбутнього вступника інформацією.