У Центральному парку культури ім. Горького м. Харків пройшов 33-й легкоатлетичний пробіг, присвячений виводу військ з республіки Афганістан. У заході взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Подолавши дистанцію у 5000 м, за результатами змагань спортсмени вишу посіли призові місця:

- курсант 2 курсу факультету № 2 Марк Романенко зайняв ІІ місце серед юнаків 18–19 років;

- курсант 3 курсу факультету № 1 Антон Темносагатий посів ІІ місце серед чоловіків 20–21 років;

- курсант 1 курсу факультету № 1 Вадим Дорохов зайняв ІІІ місце серед чоловіків у загальному заліку;

- курсант 1 курсу факультету № 3 Дмитро Медведєв виборов ІІ місце серед чоловіків у загальному заліку.